Angelina Jolie стана заштитно лице на Louis Vuitton

23 април, 20110
angelina_jolie_picture_b1

Со оглед на тоа дека Angelina е мајка на шест деца, сепак мора да признаеме дека одлично и оди и во кариерата и покрај многуте семејни обврски.

35 годишната убавица, Angelina потпиша договор со модната куќа Louis Vuitton вреден близу шест милиони долари. Со тоа таа стана новото заштитно лице на оваа француска модна куќа.

Кампањата би требало да почне ова лето, а со тоа и Angelina ќе може да ја видиме во некои од креациите на оваа модна куќа, кои до сега избегнуваше да ги облече.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi