Kim Kardashian сака да биде мајка

23 април, 20110
kim-kardashian-glamour

Старлетата Kim Kardashian е спремна да се одрече од своите облини бидејќи сака да биде мајка.

Позната во јавноста по своите бујни облини, овој пат е решена да ги стави во втор план, бидејќи како што изјави таа сака да биде мајка. Кога сум во близина на мојот внук се чувствувавм најубаво, кога не е до мене многу ми недостасува, изјавила Kim.

Таа е веќе неколку месеци во врска со Kris Humphers, па најверојатно и тоа има влијание на желбата да има дете.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma