Анистон е пак сама, по кој знае кој пат

16 јули, 20111
Jennifer+Aniston 8

Џенифер Анистон нема среќа во љубовта, или е многу напорна. Во Холивуд излезе и најновата информација за неа која вели дека таа повеќе не е во врска со сценаристот Џастин Теро.

Иако тие пред само еден месец ја официјализираа врската и започнаа да живеат во заеднички стан, на романсата и дојде крајот.

Блиски пријатели изјавиле дека Џастин бил при крај со трпението кога станувало збор за Анистон. Таа постојано му се јавувала и го гушела во врската. Се зборува и дека тој веќе неколку пати се видел, тајно со својата поранешна девојка Хајди Бивенс.

One comment

  • Elena

    16 јули, 2011 at 13:59

    a bas e mila… 🙁

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit