Antonio Banderas и Melanie Griffith ја прославија 15 годишнината од брак

13 мај, 20110
antonio

Брачниот пар Antonio Banderas и Melanie Griffith ја прославија 15 годишнина од бракот токму на Канскиот филмски фестивал.

На црвениот тепих пристигнале во добро расположение, а потоа започнале тоа да го пренесуваат на своите колеги. Melanie носела црна тоалета, додека пак Antonio во класично одело.

Додека тие чекореле по црвениот тепих непрекинато се бакнувале и прегрнувале искажувајќи ја својата меѓусебна љубов.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi