Апартманот во ЛА на тинејџерската сензација Џастин Бибер

14 ноември, 20110
naslovna

Тинејџерската ѕвезда која заработува милиони реши да се пресели од семејниот дом на неговата мајка во Атланта, во луксузен апартман во срцето на Лос Анџелес.

Тинејџерот земал луксузен апартман на 16 спрат кој има три спални соби, четри бањи, соба за забава, како и две паркинг места за неговото Ламборџини и Ферари.

Наводно, 16 годишниот Бибер за овој апартман издвоил 1,69 милиони долари, што и не е толку скапо ако се земе предвид дека неговата нето вредност е 100 милиони долари и се уште ќе расте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş