Арун Најар најде замена за Елизабет Харли

9 јануари, 20110
kim_johnson_elizabeth_hurley

Поранешнот сопруг на Елизабет Харли, Арун Најар е во врска со манекенката Ким Џонсон која е помлада цели дваесет години од Лиз. Таа има сјајна кафена коса и зелени очи и неверојатно потсетува на Лиз. Ким и Арун воопшто не ја кријат врската, постојано се заедно во јавноста и Ким веќе е дел од друштвото на Арун. Лиз која по објавувањето на фотографиите со Шејн, го доведе бракот до крај сега повторно е сама. Таа дозна дека за време на аферата со Шејн, не била единствената жена во тоа време.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi