Бабата и дедото на малата Сури загрижени за нејзиното однесување

24 март, 20110
<<seen>> on the streets of Manhattan on March 16, 2011 in New York City.

Ќерката на популарниот пар Том Круз и Кејти Холмс, Сури веќе е позната по своето лошо однесување иако има само 4 години. Во многу магазини до сега беше напишано дека таа е размазено дете кое мора да добие се што ќе посака.

Нејзините баба и дедо веќе се загрижени бидејќи сметаат дека Сури не расте во нормална средина. Нејзините родите се скиентолози кои сметаат дека детето е независна личност која знае за себе што е најдобро. Познато е дека Сури сама си ја одбира гардеробата која ја носи, самата ги избира играчките, но овој пат изгледа претерала. Таа почнала да се игра со гумени бонбони кои имаат форма на пенис, и тоа допринело нејзините баба и дедо да направат нешто за неа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi