Бекам и несакајќи прави хаос! Сега во книгоиздаваштвото :)

21 јули, 20110
David and Victoria Beckham

Доволно е само некој познат да си го крсти бебето и тоа име да предизвика револуција во продажба на некоја книга… Токму таков е примерот со Дејвид Бекам.

Тој на својата ќеркичка и го даде името Харпер, доста чудно име кое беше многу коментирано. Харпер Севен, е името на малата ќерка на Бекамови. За Севен добвме објаснување. За Харпер исто така. Тоа било омиленото Британско име на Викторија.

Нејзина омилена книга била “To Kill a Mockingbird”, од авторот Харпер Ли.

Откако оваа вест излезе во јавноста, верувале или не продажбата на ова дело напишано во 1960 година се зголеми за 123%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit