Бекамови имаат 160 милиони фунти, а Викторија барала картичка со 25% попуст!? Глуми лудило:)))

17 ноември, 20110
victoria-beckham-armani-asymmetrical-02

Викторија Бекам ги шокирала вработените во еден супермаркет кога побарала картичка за попусти од 25 отсто. Всушност, Викторија била во една продавница во Лос Анџелес, каде што купувала производи за домаќинство, па одлучила да заштеди некој цент.

Викторија побарала картичка на кој имало попуст од 25% на производите, и вработените во супермаркетот биле малку шокирани и се прашувале дали тоа е навистина станува збор за поранешна Спајс девојака или не. Но дека станува збор за Викторија се убедиле кога нејзината асистенка ги дала податоците потребни за картичката.

Подоцна, продавачките изјавиле дека останале зачудени колку Викторија е скромна и стабилна личност и цело време ја гледале додека таа купувала основни производи, како тоалетна хартија, чипсови и честитки за нејзината ќерка Харпер.

Богатството на семејството Бекам се проценува на 160 милиони фунти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş