Беше еднаш Шинед О’Конор

7 јули, 20110
naslovna

На својот настап таа даде сè од себе за да ја имитира Сузан Бојл, но поранешната пејачка со избричена глава Шинед О’Конор, ја покажа својата помека страна. Таа делуваше доста посериозна на својот концерт во Англија, кој се одржа минатиот викенд. Нејзин најголем хит беше “Nothing compares to you”. Сега дефинитивно ништо не се споредува со нејзиниот нов изглед.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/