Без Натка ни модна ревија не може да започне!?

2 ноември, 20110
110340

Наташа Беквалац доцнела цел час на ревијата на Дарко Костиќ.

На ревијата на овој познат креатор која се одржала во Музејот на Град Белград, имало навистина многу гости, некои познати некои непознати, но Јелена Карлеуша не се појавила. Целиот настан бил одложен од непознати причини, така што публиката малку станала напната. Но, кога со еден час задоцнење се појавила Наташа Беквалац заедно со нејзината сестра тогаш модната ревија конечно можела да започе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş