Бидна и специјализирана слаткарница за педери : ))) само да се биде во медии бе : ))

22 август, 20110
young man eating ice cream in winter

Познатиот ланец на продажба на сладолед  “Icecreamist” го отвори својот прв бар во кој ќе служи сладолед за геј популацијата. Прочитајте какви сладоледи служи :

“Icecreamist” ја отвори првата продавница за продажба на сладолед за геј популацијата во центарот на Лондон. Овој ланец ја привлече светската јавност така што на своите клиенти им нуди “ Бејби Гага ” кој е направен од мајчиното млеко.

Акцијата е наменета само за постари од 18 години, на своите машки корисници помеѓу останатите нуди “стискање”  и  “ друштво ”. Сладоледот ќе биде послужен со масажа, а клиентите ќе можат да добијат и третман на лицето со топка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi