Оваа Северина ко да не е трудна?!? Погледнете само какви фустани носи…

22 август, 20110
seve1

Оваа Северина била јуначиште.. Ем трудна, ем облечена во секси мини фустан, ем качена на штикли „плафоњерки“ без проблем си одржа двочасовен концерт во Пореч.

Концертот бил вистинско уживање, особено за машкиот дел од публиката. Не толку за пеењето, колку за секси изгледот на идната мама. Севе била облечена во црн мини фустан на кој се „наѕирало“ стомачето, а екстремно високите потпетици уште толку додале жар на вечерта.

Не е јасно само зошто Северинче не сака да се слика. Таа, на самиот почеток на концертот му наредила на обезбедувањето да исфрли еден фоторепортер, иако тој имал уредна акредитација. Севе, немој да се срамиш, изгледаш одлично!!!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi