Бијонсе и Џеј Зи ја прославија три годишнината од бракот

8 април, 20110
2011 NBA All-Star Game - Performances And Celebrities

Познатиот пар Бијонсе и Џеј Зи ја прославија својата три годишнина од бракот на Бахамите. Раперот ја изненадил својата сопруга со тоа што организирал мал одмор на Бахамите. А таму Бијонсе ја пречекале огромен букет со бело цвеќе, кое е нејзиното омилено и едно шише шампањ.

Вечерале под светло од свеќи на плажата, а потоа продолжиле да слават во вилата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma