Hayden-Harnett ја објави новата колекција Walt Disney

8 април, 20110
pirateslookbook6

Пиратите од Карибите се тема на брендот Hayden-Hartnett. Колекцијата Walt Disney е инспирирана од претстојното продолжение на филмот Пиратите од Карибите.

Ограничената колекција на колекцијата ќе биде пуштена во продажба на 1-ви мај, нешто пред светската промоција на филмот која е закажана на 20-ти мај. Освен парчињата гардероба, колекцијата ја сочинуваат и чанти, марами и накит.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi