Бијонсе ќе не лечи од депресија

7 август, 20110
bijonse

Бијонсе секогаш мисли на своите фанови. Таа веќе го има спремено лекот за есенската депресија. Со таа цел таа направи провокативно и екстремно секси фотки.

Освен за доброто расположение, Бијонсе се грижи и за еднаквите права на жените. Таа е горда што на својот концерт во Египет каде жените одат со бурки, биле присутни и заедно со неа ја пееле “Irreplacebale”, а знае дека тоа воопшто не им се допаѓа на мажите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit