Бијонсе на поклон доби Сваровски бејби-када. Туф туф леле:)))

8 ноември, 20110
189874_bathtub_f

Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи наскоро очекуваат женско бебе. Неодамна на поклон добиле када обложена со Сваровски кристали во која ќе ја бањаат нивната принцезичка.

На кадата рачно се залепени Сваровски кристали., и не е предвидена само за бањање деца, туку во кадата може да се ладат и пијалоци доколу организираат гламурозни журки.

Дизајнирана е од Лори Гарднер која изјавила дека не може да ги изброи сите часови кои ги потрошила на лепење на 44.928 те розе кристали. Цената на кадата изнесува 7.000 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi