Сораја и Марина скарани со модата!

8 ноември, 20110
uuuuuuuuuuuuu

Ноќниот живот во Белград може да биде ептен добар, особено ако во близина ги имаме Марина Перазиќ и Сораја облечени како да е шега во прашање.

Клубот Opposite е популарно место за излегување особено кога Марина Перазиќ во садо-мазо стил и понатаму ја загрева атмосферата со своите стари хитови…

Интересна по себе е исто така и Сораја, која се појавила во црвена блуза и розова бунда. Леле!

Марина и Сораја, поради ова би можеле да се најдат на тронот на модните промашувања за оваа годинава, пишува Хот.хр

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş