Бијонсе ограбена од својот татко

12 јули, 20110
gty_beyonce_father_nt_110329_wg

Метју Ноулс во својот џеб ставил дел од заработката од турнеата на својата позната ќерка.

Бијонсе (29) во март го заврши својот деловен однос со својот татко Метју (60), кој беше нејзин менаџер уште од мала. Таа изјавува дека разделбата била пријателска, но светскиот печат пишува дека нејзиниот татко всушност ја ограбил.

“Метју си присвоил огромна сума на пари од нејзината последна светска турнеја, а Бијонсе била предупредена за тоа. Го проверила и сфатила дека тој навистина земал нејзини пари и тогаш го отпуштила”, изјавува близок извор на пејачката.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit