Морисеј изгризан од куче завршил во болница

12 јули, 20110
V Festival In Hylands Park

Пејачот Морисеј кој се прослави со бендот The Smiths бил нападнат и изгризан од куче. Морисеј имал видливи повреди на рацете и на едното рамо, но изјавил дека сега е во ред и дека наскоро ќе ја продолжел закажаната турнеја. Се уште нема официјални изјави како се случило сето тоа и зошто бил нападнат од кучето.

Пејачот неколку дена ќе одмара и потоа планира да ја продолжи закажаната турнеја. Пејачот изјавил дека наскоро влегува во студио и ќе снимал неколку нови песни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit