Бијонсе со улога за филмот “A Star is Born”

5 јули, 20110
wordpress_gossip_Beyonce

Бијонсе официјално потврди дека ќе игра во римејкот на филмот “A Star is Born”, кој ќе го режира Клинт Иствуд.

Пејачката не ја криеше возбудата, зборувајќи режисерот и за својата нова улога во емисијата “Добро утро Америка“.

“Кога го запознав бев потполно воодушевена. Почестена сум што човек како што е Клинт Иствуд, имаше доверба во мене и ми ја даде оваа улога. Едвај чекам да го снимам овој филм”, изјавила Бијонсе.

Таа е сигурна дека овој филм ќе и осигура номинација за Оскар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/