Бијонсе троши 10.000 евра на час!

14 јули, 20110
beyoncenaslovna

Додека голем дел од холивудските ѕвезди се борат со финансиската криза, некои трошат на големо. Бијонсе за само еден час ги опустоши лондонските бутици. Таа потрошила 10.000 евра за нова гардероба.

Заедно со својата мајка се упатиле на улицата Оксфорд Стрит, и во рок од еден час си ја олеснила сметката за голема сума на пари. Сведоците на шопингот на Бијонсе, изјавиле дека тоа се одвивало како на филм. Сите трчале околу неа да ја услужат, а бидејќи Бијонсе брзала купила многу чевли, без да ги проба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit