Мараја Кери не сака дете

14 јули, 20110
nickcanonisupruga62514072011

Мараја Кери долго време чекаше да стане мајка, а неодамна желбата и се исполни и на свет донесе близначиња. Нејзиниот сопруг, Ник Канон целото внимание им го посветува на децата и неодамна открил дека сака повеќе. Но, тоа веројатно нема да се случи, бидејќи Мараја со децата завршила.

“Јас сакам уште деца, но мислам дека мојата жена не сака. И предложив да одиме на трето, но таа ме погледна како да сака да ме убие”, вели актерот во едно шоу. Кога Мараја се породила, Ник и подарил ѓердан со дијаманти, на која се изгравирани имињата на нивните деца. Ник раскажува дека тоа го направил, бидејќи Мараја има премногу накит, па морал по нешто да го направи уникатен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit