Бил Гејтс случајно откри дека Зукерберг е верен?

13 јуни, 20110
mark-zuckerberg-and-priscilla-chan-in-palo-alto-07-530x795

За првиот човек на Facebook, Марк Зукерберг не се познати многу детали од неговиот приватен живот. Тој успешно ги сокрива веќе неколку години.

Но, Бил Гејтс случајно во една своја изјава девојката на Марк, Чан ја нарекува вереницата на Зукерберг. Гласноговорникот на Марк изјавил дека станува збор за некакво недоразбирање или пак Бил знае нешто што тој не знае.

Бил Гејтс се извинил за недоразбирањето.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi