Блејк Ливели – Мојот вистински талент е готвење

6 јуни, 20110
blake-lively

Ѕвездата на серијата “ Gossip Girl”, новата девојка на Леонардо ДиКаприо, Блејк Ливели, која последниве денови медиумите обајвија многу фотографии кои се доста посетени на интернет, изјавува дека одлично се снаоѓа во кујна: “ Мојот вистински талент е готвењето. Навистина сум неверојатна домакинка. Дури повеќе сакам да готвам, отколку да јадам”. Покрај тоа што открила дека е добра домакинка, Блејк овие денови изјавила дека нема да биде од оние ѕвезди кои секојдневно комуницираат преку Твитер, бидеќи веќе се гади од самата себе колку е застапена во медиумите: “Искрено, веќе ми се лоши од самата себе“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/