Близначињата на Бранџелина тргнаа во градинка :))) Сигурно кај учителка Цеце :)))

21 октомври, 20110
260609_brandelinatwins

Пораснаa бебињата на Бред Пит и Анџелина Џоли!

Нивните 3-годишни близнаци, Нокс и Вивиен, тргнаа кон нови средини и познанства – тоа значи прв пат на училиште. Тие посетуваат француско училиште во Будимпешта, Унгарија, во близина каде што се наоѓа Бред, односно снимањето на “World War Z”. Постарите деца на двојката, исто така, учеле во ова училиште, додека Анџелина го режирала филмот “In the Land of Blood and Honey” минатата есен. “Енџи сака близнаците да имаат нормално воспитување”, изјави еден пријател.

“Близнаците се навистина возбудени што конечно одат во забавиште”, изјавил долгогодишен пријател на познатото семејството. “Тие веќе долго време ги гледаа другите деца како се пакуваат и одат секој ден на училиште, и копнеат да можат да бидат дел од сето тоа. Сега тие конечно ќе можат да им се придружат”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi