Боки 13: Марија Шерифовиќ е мојот нов дечко!?

8 ноември, 20110
marija-serifovic-boki-13

Македонскиот шоумен Боки 13, кој во една од своите емисии ја запросил Марија Шерифовиќ, сега на Facebook постирал дека српската пејачка е неговиот нов дечко.

Боки односно Бојан Јовановски, го користи фактот дека јавноста е заинтересирана за тоа кое е вистинското сексуално определување на Боки и на Марија.

Во прилог на фотографиите на кои се гледаат како се гушнати, водителот напишал: “Јас и мојот нов дечко вечерва заедно настапуваме”. Јас многу ја сакам Марија и кога и да се сретнеме ние секогаш се шегуваме за ова. Таа ја разбира мојата смисла за хумор, па јас сум сигурен дека нема да има замерка на овој коментар. Станува збор за шега, ништо повеќе “, изјави Јовановски. Пејачката за кратко изјавила дека ништо не му замерува”, бидејќи тоа е едноставно Боки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş