Боксот е најдобар начин да се стегне надлактицата

16 јуни, 20110
news_4762

Доволни се само неколку минути на лесни вежби, секои два дена за да го извајате горниот дел на рацете и рамената.

Не ви се потребни ни тегови ниту скапа опрема – најдобрата вежба за горниот дел од раката е бокс.

Во овој видео клип ќе видите како правилно да се изврши оваа вежба и да ќе добиете најдобри резултати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/