Бонд се враќа!

11 јануари, 20110
bond1sea

Даниел Крег е повторно на листата за следниот 007. Актерот и неговата улога по трет пат како британски шпион Џејмс Бонд ќе се појават, во 23-тиот филм од популарната франшиза, кој е поставен за премиера на 9 ноември 2012, според извештаите. Крег, 42, се проби со првата улога во Казино Ројал во 2006 година. Сега исто така многу битно прашања: Која ќе биде следната Бонд-девојка – и дали постои шанса тоа да биде неговата наводна вистинскиот љубов Рејчел Вајс?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi