Тажна приказна од детството на Џим Кери

12 јануари, 20110
JIM CARREY RUNS OUT OF GAS!

Познатиот комичар, актерот Џим Кери овој пат публиката ја расплака со својата тажна приказна за детството. Кога ја раскажуваше својата приказна во една тв емисија и самиот тој се расплака. Џим откри дека имал тешко и трауматично детство. Неговиот татко ја загубил работата кога Џим имал едвај 12 години. Затоа биле приморани да работат заедно како домари и обезбедување. Еден период дури живееле во комбе. Неговиот живот не бил одсекогаш таков каков што му е сега.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi