Божиќ без Ким Кардашијан?! Нема шанси…во пижами им го честитше на своите фанови празникот!

25 декември, 20110
kim kardasijan

Најпознатата ријалити ѕвезда во САД, Ким Кардашијан реши на своите фанови на еден поинаков начин да им ги честита празниците. Таа на својот твитер пшрофил објавила фотографија каде е облечена само во црн чипкан градник и свилени пижами.

Старлетата во утринските часови од првиот ден на Божиќ на социјалната мрежа напишала „Подготвена за кревет“ и ја објавила споменатата фотографија. 

Божиќната честитка од Ким на Твитер

Со оглед на тоа дека Ким има совршена фризура и беспрекорна шминка на сликата, тешко дека некој ќе поверува дека токму таква оди во кревет на спиење.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber