Бред Пит ќе оди во пензија!? Ајде честито, едно бастумче ќе му купиме:)))

15 ноември, 20110
brad pitt july 2011 two

Бред Пит (47) го напушта глумењето и размислува да се пензионира.

Филмската звезда во интервју за еден британски таблоид изјавил дека размислува околу тоа да ја остави глумата. Глумецот најавил дека би можел да се пензионира за 3 години, затоа што полни 50, а би сакал малку повеќе време да поминува со своите деца.

Пит рекол дека причината поради која планира да го “батали” глумењето се децата кои ги има со Анџелина Џоли. Откако има деца тој го променил својот став према животот и глумата. Размислува околу своите улоги и бира само поозбилни улоги.

Бидејќи тој и Анџелона се славни, децата не можат слободно да живеат. Скоро како да се во гето, затоа што нон-стоп ги пратат стотици камери. “Постарите деца веќе го разбират тоа, но би сакал вистинско детство за нив”, изјавил Бред Пит.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş