Бред Пит накратко го остава семјството

12 април, 20110
brad-pitt

Бред Пит накратко ќе го остави семејтвото заради филмските ангажмани. Тој ќе мора да се пресели во Англија, каде ќе биде четири месеци, каде ќе се снима филмот “World War Z”.

Според извор близок на семејството, тој се консултирал со семејството и донеле одлука тој сам да замине во Англија, каде веќе му обезбедиле апартман.

Но, практиката на семејството е кога еден член оди во друга земја, тие да бидат во близина и да ги користат заедно слободните моменти. Па така за тоа време Анџелина ќе се грижи за децата во нивната вила во Франција, и кога тој ќе биде слободен ќе бидат во можност да бидат заедно.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi