Бремената Севе не учи како да одиме на “штикли”? Мила, не е ни место ни време:)

9 ноември, 20110
112810

Северина објавила видео во кое ни покажува како правилно или неправилно се оди во чевлите со високи потпетици, популарно наречени “штикли”.
Покрај тоа што не предупредува на најчестите грешки при одење со штикли, симпатичната Севе и танцува во видеото, пишуваат босанските таблоиди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş