Брена си доби подарок! Ни помалку ни повеќе апартман во Турција

9 август, 20110
brena

Лепа Брена оваа година беше на одмор во еден луксузен хотел во Кемер, Турција заедно со уште седум другарки и Дејан Миличевиќ.

Како знак на благодарност што таа го одбрала токму тој хотел, сопственикот кој инаку и е голем фан, вип апартманот го нарекол Лепа Брена, и и го дал на доживотно користење на пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit