Бриџит не се здебели но остана трудна со друг маж?

14 август, 20110
bridzid dzons

Холивудската глумица Рене Зелвегер наскоро ќе се појави на големиот екран во улога на симпатичната Бриџит Џонс , која во првите два филма ја измами публиката од целиот свет со насмевка.

Авторот на романот од кој е снимен филмот, Хелен Филдинг, близу крајот на третата книга на Џонс, истовремено пишува и сценарио. Актерот Колин Фирт открива детаљи. “Бриџит и Марк нема да можат да имаат деца, па таа ќе направи голема грешка и ќе се врати на Даниел, со кого ќе остане бремена”, објави дека тоа е дел од приказната што ќе се одвива помеѓу ликовите кои ги толкуваат Рене Зелвегер, Хју Грант и самиот себе. Списанието “Сан” објави дека Рене одма ја прифатила улогата, кога дознала дека нема да има потреба да се здебели, како што беше потребно за првите два филма. Поточно на почеток на третиот филм, Бриџит застанува на вагата одушевена од изгубените килограми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit