Хорор концерт во Индијана! Четворица мртви

14 август, 20110
naslovna

Во четвртокот во Индијана се одржа концерт на кантри музика. Но, концертот заврши трагично. Се срушила конструкцијата на сцената и загинале четворица, кои смртно биле повредени, а уште најмалку 40 се повредени.

Се сомнева дека причината за падот на целата конструкција е силниот ветар и дождот кој почнал да паѓа пред самиот концерт. Многумина од присутните се обиделе да ги фатат остатоците од конструкцијата да не ги затрупаат луѓето, но сепак некои не успеале да се спасат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit