Бритни ќе почне да пее во живо

20 јуни, 20110
Britney-Spears-2

За прв пат во својата кариера Бритни ќе почне да пее во живо на своите концерти. Можеби звучи чудно, но Бритни ќе пее на своите концерти, најавени за актуелната светска турнеја, во живо од почеток до крај.

Познато е дека на досегашните турнеи еден дел од песните ги пееше на плејбек, но од сега таа реши да воведе промени и да ги изненади своите фанови.

Веќе во Сан Хозе ја имаа првата прилика да ја слушнат Бритни како пее на својот концерт во живо од почеток до крај.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/