Бритни ма…:)) Покриј бутките:))

28 јули, 20110
britney-spears-los-angeles-concert-15-580x435

Кливленд доби огромна доза од Бритни Спирс во вторникот вечерта, а судејќи по Twitter, нејзините фанови уживале во секој дел од нејзиниот концерт.

Бритни го донесе Femme Fatale на трнејата во шестиот град. На себе таа носеше повокативна, забавна облека која само ја доплни со со нејзината кореографија и песни во текот на шоуто. Едно е сигурно: И по толку години, Бритни изгледа одлично,  во добра форма блесна на сецната.

По концертот Бритни изјавила: Те сакам Кливленд и голем поздрав до моите танчери…момци вие бевте прекрасни. На мој начин за Детроит Рок Сити.

Публиката била презадоволна од нејзиното шоу. Благодарни за големиот концерт на големата ѕвезда, скандирале- Кливленд те сака…

Оваа недела Спирс закажала повеќе датуми во Јужна Америка за нејзиниот тек на Femme Fatale турнејата, а на одредени датуми таа ќе биде придружувана од  DJ Pauly D.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit