Бритни Спирс ги поздрави: мама, комшијата Перо, братучедот Ставре, колешката Персида и сите педери на светот :))) Абе како на Шутел поздрави и честитки :)))

17 август, 20110
britney-spears

Кога ќе ја поканите Бритни на забава, очекувајте дека најверојатно нема да се појави, но немој да се изненадите доколку оваа фина и воспитана девојка ви испрати едно вакво видео со поздрави и честитки.

Ascension Party ја поканиле Бритни на нивната годишна забава на плажа на Fire Island во Њујорк, но бидејќи таа не успеала да дојде, им испратила видео во кое ги поздравува сите, а посебно геј момците низ светот. Нив, по се изгледа, најмногу ги сака.

Бритни неможела да присуствува на забавата бидејќи во моментот се наоѓа на турнеја за промоција на нејзиниот албум Femme Fatale, со која таа направи камбек на музичката сцена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit