Бритни Спирс со нова песна “Strangest Love”

28 декември, 20110
Britney Spears

“Merry Britmas”, изјавуваат фановите откако песна беше објавена на Божиќ и се појави на интернет.

Претходно необјавената песна на Бритни Спирс “Strangest Love” се појави на интернет на неколку “фан-сајтови“, а вие можете да ја слушнете овде.

Со ова се означи крајот на уште една успешна година за Бритни Спирс, во која го промовираше албумот “Femme Fatale” и одржа светска турнеја, го прослави својот 30-ти роденден и се вереше со поранешниот менаџер Џејсон Травик.

httpv://www.youtube.com/watch?v=gssH923h9W8

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber