Бруклин во маало

26 април, 20110
br-1

Американецот Џонатан Лопез поминал неколку години во создавањето на Бруклин од Лего коцки, во својата дневна соба од 400 метри квадратни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/