Кажаа и останаа живи…

26 април, 20110
Christina-Aguilera-2011-1

Во шоубизнисот не се сите воздржани, паметни и смирени како што сме научени да ги гледаме. До сега се има случено да слушнеме секакви смешни изјави од луѓето кои се идоли на многу деца, нажалост. Еве неколку од нив:

Christina Aquilera на пример ги запраша новинарите каде ќе се одржи Канскиот филмски фестивал.

Whitney Houston во 2002 година беше гостинка во една телевизиска емисија со цел да ги демантира гласините дека конзумира дрога и дека има брачни проблеми. Но, наместо тоа таа изјави: “Пред се да расчистиме една работа, crackot е премногу ефтин. Јас заработувам многу повеќе за да би го купувала тоа”.

Britney Spears очигледно треба да има дополнителни часови по географија откако изјави : ”Турнејата ќе се одвива во многу прекуокеански земји како што е Канада”.

Tom Cruise пак не успеа да си ја контролира другата неконтролирана личност во себе. Тој во 2005 година беше гостин во шоуто на Oprah каде скокаше по намештајот и дивееше по студиото изјавувајќи колку е вљубен во својата избраничка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/