Бруно Марс во јунското издание на Vogue

27 мај, 20110
bruno-mars

Моделот Џоан Смолс викендов побегна на Олд Сан Хуан, Порторико заедно со нејизниот одличен партнер Бруно Марс. Тие заедно се сликаа за насловната и едиторијалот на магазинот Vogue кој ќе излезе во јуни месец. Греми добитникот, Бруно Марс одличнио се снајде во улогата на модел.

http://www.youtube.com/watch?v=XKin7sSea6o&feature=player_embedded

25 годишниот Питер Хернандез, познат како Бруно Марс е роден на 8-ми октомври 1985 година. Тој се појави на музичката сцена и од тогаш не се симна од музичките топ листи. Освен како изведувач, тој е потпишан и како автор на неколку негови песни.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/