Camila шири приказни дека Kate не може да остане бремена

19 мај, 20110
katemiddleton

Camila Parker Bowles започнала да раскажува приказна на своите пријатели дека здравствените проблеми на Kate од нејзиното детство може да влијаат за тоа  таа да не може да остане бремена.

Младиот брачен пар се најде под голем притисок, знаејќи дека и принцот Charles доби принова по девет месеци од свадбата.

Правилата велат дека доколку тие не добијат принова, титулата наследник на тронот ќе ја добие првото дете на принцот Harry.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma