Carla Bruni чека близнаци?

5 мај, 20110
Carla-Bruni-Sarkozy

Повеќе нема сомнеж за тоа дали првата дама на Франција е бремена.

Тоа го потврдија сите медиуми. Но, сега се појави информација која вели дека Carla носи близнаци. Таа сеуште ја нема потврдено веста, па ќе почекаме уште некое време за да дознаеме дали таа ќе роди едно или две деца.

Carla одлучила да почека кризниот период од бременоста за да каже нешто повеќе за тоа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi