Царството на мачките

23 март, 20110
1280489417_1-10

Овој луксузен хотел за мачки Longcroft Luxury Cat Hotel, во Англија, е направен од сопствениците Мат и Аби. Тие им нудат на своите клиенти кои поседуваат мачки како домашни миленичиња деноноќни услуги. За само 15 фунти на ден, миленичето ќе биде опкружено со љубов, грижа, места за релаксација и простор за играње. Хотелот располага со шест кабини со посебен дизајн. Храната која е развиена од страна на ветеринари, се служи во сребрени послужавници. За миленичето постојат масажи и отстранување на канџите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi