Цеца ќе се измочала во гаќи

4 јули, 20110
цеца

Замислете!?  На Цеца и треба Памперс под итно. Додека го гледала мечот Ѓоковиќ и Надал, така измачена и во ,,затворски,, амбиент пред големиот флет екран, дома, не сакала ни во WC да оди за да не пропушти ни секунд од големиот меч. Желба е едно ама ,,мочен меур,, е сосема друго. Природата не сака да признае тенис. Притиска без пардон!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/