Цеца во новиот филм на Џејмс Бонд 007!?

19 јули, 20110
cecajamesbond

Од затвор во Холивуд. Цеца ќе стане холивудска актерка??? Ова се најновите шпекулации кои се појавија во Србија.

Поточно, познатиот агент 007 во филмот “ Carte Blanche” со Аркановите тигри ќе разговара за српската фолк дива.

Улога не и дале бидејќи таа е во притвор, но затоа нејзиното име ќе биде споменато во најновиот филм. Постои голема веројатност таа да добие улога во некој од следните продолженија на Џејмс Бонд.

Во филмот ќе се раскажува за Цеца и нејзиниот статус во регионот. Се тоа ќе се случува при средбата на Бонд со тигрите на покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit