Цеца жива неизбањата:)! Не личи да “смрди” нели:(?!

13 август, 20110
ceca-lezi-u-bikini

Светлана Ражњатовиќ Цеца цело лето не се избањала во својот базен кој се наоѓа во долниот дел на вилата во која живее. Но разлогот не е во тоа што Цеца не сака да се бања, туку проблемот е во предавателот кој и е поставен на нејзината нога. Сигналот од предавателот не може да стигне до базата кога Цеца сака да оди да се бања во базенот, бидејќи местото е многу оддалечено од базата и веднаш се вклучувал алармот.

– Цеца беше многу љубезна кога и ја стававме бразлетната со предавателот. Иако ја разбудивме, таа со насмевка ни понуди кафе. Нејзиното прво прашање беше во врска со јачината на предавателот, и до каде може да се движи. Цеца посака да може да се бања во базенот додека ја отслужува казната, но ние и одговоривме дека тоа не е изводливо, бидејќи базенот се наоѓа во другиот дел од вилата каде сигналот од предавателот се губи и веднаш го вклучува алармот, открива за Курир соговорникот од управата за извршување на кривични санкции.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit